Media o naszych testach


 • Brak wpływu nowych mutacji wirusa SARS-CoV-2 na wyniki testów firmy ABBOTT (m.in. Delta, Mu, Omicron)
  Pragniemy poinformować, że w ramach Abbott Global Viral Surveillance Program utworzono globalną sieć naukową o nazwie Abbott Pandemic Defense Coalition, której celem jest m.in. szybkie reagowanie na obecne i przyszłe zagrożenia związane z ewoluującą epidemią COVID-19 oraz przyszłymi, nowymi zagrożeniami wirusologicznymi. Nowo pojawiające się warianty wirusa SARS-CoV-2 (m.in. Delta, Mu, Omicron) nie mają wpływu na wyniki testów Panbio™ COVID-19 Antigen Self-Test i są poprawnie wykrywane przez wszystkie oferowane przez nas testy. sprawdź pełną specyfikację wykrywanych mutacji. Abbott na bieżąco monitoruje najnowsze raporty o pojawiających się mutacjach wirusa SARS-CoV-2 i stosuje się do zaleceń FDA podanych w dokumencie „Policy for Evaluating […]
 • Bezpieczeństwo imprez masowych dzięki testom antygenowym PANBIO™ (ABBOTT)
  Skuteczność testów antygenowych PANBIO™ (ABBOTT) w zapewnieniu bezpieczeństwa uczestnikom imprez masowych w zamkniętej przestrzeni, potwierdzona w badaniach klinicznych opublikowanych w renomowanym piśmie medycznym LANCET.
 • Premiera filmu „A Moment of Bliss” i koncert zespołu Adonis w Bejrucie
  23 września na Hipodromie w Bejrucie miała miejsce premiera filmu „A Moment of Bliss” Fundacji Friedrich-Ebert-Stiftung (FES) Liban, a następnie koncert zespołu Adonis. W wydarzeniu wzięło udział 6 800 osób plus 300 osobowy personel techniczny.
 • Abbott partnerem Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw
  Firma Abbott dbając o bezpieczną rywalizację podczas zawodów Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw zapewniła uczestnikom szybkie testy antygenowe Panbio™ COVID-19 do samodzielnego wykonania przed rozpoczęciem tegorocznej edycji.
 • Enea IRONMAN Gdynia 2021 – Anything is Possible
  Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych rozwiązań. Dlatego w trosce o zdrowie i spokój sportowców, kibiców i wolontariuszy organizatorzy Enea IRONMAN Gdynia postanowili dostarczyć testy Abbott Panbio™ COVID19 Antigen Self-Test dla każdego sportowca przed zawodami w dniach 6-8 sierpnia 2021 r.